logo-samandehi
سرویس ارائه دهنده پیام کوتاه

سرویس ارائه دهنده پیام کوتاه

روشهای زیادی برای بازاریابی وجود دارد که حرفه ای ترینه آن امروزه روش ارسال پیامک میباشد که در عین سادگی بسیار راحت و کم هزینه و در دسترس افراد است.

پیامکهای بازاریابی با استفاده از سامانه پیامکی ارسال می‌شوند و معمولا با پیش شماره های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و حتی پیش شماره های خط ثابت ارسال می‌شوند.

 

چگونه باید از سامانه های پیامکی استفاده کرد؟

 

ابتدا باید شرکتی را بیابید که چنین امکانات و پنلی را در اختیار داشته باشد و ات را در اختیار افراد قرار دهد. استفاده از این سیستم امروزه بسیار گسترده شده و شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند نیز افزایش یافته است. 

 

امروزه استفاده از پنل پیامک امری عادی و خارق‌العاده است که می‌تواند کار شما را آسان کند. بل استفاده از آن می‌شود فروش خود را افزایش داد بطور مثال شما یک فروشگاه زنجیره ای را درنظر بگیرید که روی برخی از محصولات خود تخفیف گذاشته و میخواد اطلاع رسانی کند بنابراین می‌تواند با داشتن پنل پیامکی این اطلاع رسانی را به مشتریان خود و حتی افراد دیگر، انجام دهد.

 

اطلاع رسانی بصورت پیامک انبوه برای چه سازمان‌هایی مناسب است:

 

_ ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی 

_ سازمان‌های اجتماعی 

_ سیاستمداران

_ فروشگاه های خرده فروشی و فروشگاه های زنجیره ای 

_ آژانس‌های بازاریابی

 

بطور کلی قابلیت‌های پنل اس ام اس را می‌توان بصورت زیر دسته بندی کرد:

 

_ ارسال پیامک

_ دریافت پیامک

_ گزارشگیری پیامک 

_ ارسال براساس سن و جنسیت 

_ ارسال منطقه ای وbts

_ براساس مشاغل 

 

کاربردهای پنل پیام کوتاه :

 

_ ارسال تبریک و تسلیت مناسبتها 

_ ارسال کد اعتبار سنجی

_ ایجاد باشگاه مشتریان 

_ ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی 

_ افزایش تعامل با مشتریان 

_ نظرسنجی کم هزینه

_ اطلاع رسانی ضروری 

 

نحوه استفاده از پنل پیامکی:

 

فرقی ندارد از کدام سیستم پیامکی استفاده میکنید ،به محض ثبت نام و احراز هویت، نسخه پشتیبان مربوط به این سامانه مشخصات کامل را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید به راحتی کار با آن را یاد بگیرید.

 

 

 

درباره سامانه ارسال پیامک ره رایان
حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. پنل اس ام اس wikipayamak.ir ، به عنوان یکی از پیشگامان عرصه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها هزار نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید. سامانه اس ام اس و یا سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.
نقشه
ارتباط با ما
آدرس:
تهران، بزرگراه نواب، جنب متروی نواب، برج اداری سهیل، طبقه 9، واحد 901
تلفن:
4 - 66381421 - 021
WhatsApp:
09904663890
ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر
پنج شنبه ها از ساعت 9 تا 12 ظهر
کلیه حقوق برای wikipayamak.ir محفوظ است.